A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


День Гідності та Свободи

        Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Починаючи з Майдану 2004-го року, який став Святом Свободи, і Революції 2013-го року, Революція Гідності, і до сьогодні йде  боротьба за нашу Україну.       

        Небажання народу України миритися  з перетворенням країни не лише де-факто, але і де-юре на одну з колоній  Росії,  21 листопада 2013 року, тисячі українців, обурених брехнею влади, вийшли на Майдан, не підозрюючи , що упродовж чотирьох місяців їм прийдеться боротися не тільки з режимом Януковича, а й  з його кремлівським "покровителем”. А для європейської інтеграції потрібна буде повна зміна влади і сотні смертей.

        Під час урочистостей  з нагоди Дня Гідності та Свободи, вшановуючи, громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності заступник голови ради Олександр Задорожний відзначив, що : " Україна, нарешті, вийшла  із зони впливу Росії в економічній та політичній сферах, та відносно зменшила свою залежність від Росії в культурній сфері. Ми будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!”

       Разом із головою райдержадміністрації Миколою Петрушком Олександр Задорожний вручив грамоти учасникам Революції Гідності та Свободи.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору