A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Проведення перевірки відповідно до ЗУ "Про очищення влади" від 28.11.2016 р.

Проведення перевірки відповідно до ЗУ "Про очищення влади" від 28.11.2016 р.
 
 
 
Начальник організаційного відділу Дубровицької районної ради
Берестень Оксана Анатоліївна
 
beresten-o.a._zayava_ta_deklaracya.rar [951.46 Kb] (cкачувань: 18)
 

 

 Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

Берестень Оксани Анатоліївни

 

09.02.2017

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Берестень Оксани Анатоліївни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Берестень О.А. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 
 
 
Начальник загального відділу Дубровицької районної ради
Колода Ірина Іванівна
 
koloda-._zayava_ta_deklaracya.rar [864.32 Kb] (cкачувань: 19)
 

 Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

 

Колоди Ірини Іванівни

09.02.2017

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Колоди Ірини Іванівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Колоди І.І. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 
 
 
Спеціаліст І категорії, юрисконсульт Дубровицької районної ради
Лось Ольга Михайлівна
 
los-o.m._zayava_ta_deklaracya.rar [982.92 Kb] (cкачувань: 18)
 

Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

 

Лось Ольги Михайлівни

09.02.2017 р.


Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Лось Ольги Михайлівни.

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лось О.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 
 
 
 
Головний спеціаліст Дубровицької районної ради
Тенюка Тетяна Володимирівна
 
tenyuka-t.v._zayava_ta_deklaracya.rar [803.57 Kb] (cкачувань: 21)
 

Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

Тенюки Тетяни Володимирівни

09.02.2017 р.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Тенюки Тетяни Володимирівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тенюки Т.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору