A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади” (Нивецька сільська рада)

Про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади” (Нивецька сільська рада)
Руда Г.Ю. ruda-g.yu._zayava_ta_deklaracya.rar [777.12 Kb] (cкачувань: 7)
Ютовець П.М. yutovec-p.m._zayava_ta_deklaracya.rar [835.43 Kb] (cкачувань: 7)
 

Інформація про результати проведення перевірки

Ютовця Павла Михайловича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Нивецькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Ютовця Павла Михайловича, який працює на посаді спеціаліста-землевпорядника Нивецької сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ютовця П.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".


Інформація про результати проведення перевірки

Рудої Галини Юхимівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Нивецькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Рудої Галини Юхимівни, який працює на посаді головного бухгалтера Нивецької сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Рудої Г.Ю. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".


все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору