A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Українські демократії

У День Конституції ми святкуємо не просто прийняття важливого для держави документа. У першу чергу ми віншуємо той день, коли були затверджені наші права і свободи, суверенітет і цілісність нашої України. Упродовж  21 року  у це свято   дубровиччани згадують і дізнаються більше про значення Конституції для розвитку держави, а ще — вони просто радіють тому, що живуть у державі, яку люблять: тож відвідують урочисті концерти, співають українських пісень і насолоджуються мистецтвом, яке творять талановиті земляки.

Під час урочистостей до Дня Конституції заступник голови районної ради Олександр Задорожний привітав усіх Дубровиччан і  зазначив, що: "Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”.

У цей день вшанували  пам'ять і тих, хто боровся за свободу і незалежність України, дякуємо їм за сміливість і патріотизм.

А ще ми по праву гордимося тим, що першу у всій Європі Конституцію для українського народу створив гетьман Війська Запорозького Пилип Орлик, ще в 1710 році.  

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору