A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Світла пам'ять та вічна слава

Війна колись закінчиться. І з часом відбудуються міста. Але ніколи не повернуться всі ті, кого забрали небеса. Сьогодні в Дубровиці  чорний день… У домівці  Федора  Пляшка ллються сльози. Та повернути його ніхто з нас  не в змозі.  Ми молимося усі за його душу. Мало сказати – він загинув. Мало сказати – він не повернеться , він тобі і мені, нам, віддав стукіт власного серця на першій лінії оборони території Луганської  області.

 16 років із свого життя Федір присвятив службі в Державній прикордонній службі України. Під час Революції Гідності боровся за відродження цінностей свободи, гідності, національної єдності.   У 2014 році під час четвертої хвилі мобілізації був призваний до лав Збройних Сил України де своєю кров’ю заплатив за захист Української землі.

Прийшли віддати шану та провести в останню дорогу Федора  Пляшка і очільники району: голова ради Микола Кухарець та голова районної державної адміністрації Микола Петрушко.

Пройде війна, розвіється її чорний дим. Але вона  залишить глибокий, визначальний і незабутній слід в історії: не в прийнятих документах – папір все стерпить, не в прізвищах лідерів – вони змінювалися і будуть змінюватися, а в нашій новій політичній ідентичності.

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору