A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Звернення депутатів ради до оргаців влади

ЗВЕРНЕННЯ

Депутатів Дубровицької районної ради

До Перзидента України, Верховної Ради України,

Кабінету Міністрів України

 

         На території Дубровицького району розташовані значні родовища бурштину-сирцю.

         Питання користування надрами для видобутку бурштину, а також його реалізація, зберігання, перевезення та обробка на законодавчому рівні не врегульовано. Населення району та приїжджі з інших районів та областей  використовують різноманітні можливості для видобутку бурштину, в тому числі шляхом гідророзмиву грунту мотопомпами, та його розкопування вручну, в результаті чого, значні площі стають непридатними для сільськогосподарського використання, порушуються лісові насадження, в місцеві бюджети не поступає жодної копійки.

         На території району з’явились невідомі формування зі зброєю, які намагаються взяти під контроль дані процеси, а органи внутрішніх справ не в змозі припинити їхню діяльність. 

         Видобуток бурштину зупинити нереально враховуючи те, що в багатьох випадках це єдиний дохід сімї. 

         Виникають часті конфліктні ситуації між правоохоронними органами приїжджими та населенням району в результаті чого наносяться тілесні ушкодження працівникам правоохоронних органів та масове притягнення громадян до відповідальності.

         Крім видобутку бурштину проводиться незаконна реалізація його в основному за межами України. Бюджет держави та місцеві бюджети недоотримують величезні кошти.

         Питання відводу земельних ділянок, на яких в основному зосереджені прояви бурштину, спрощення порядку отримання документів дозвільного характеру для здійснення діяльності з видобутку бурштину на родовищах та проявах, які не мають промислового значення та спрощення механізму розробки непридатних до промислового освоєння проявів бурштину залишаються не вирішеними.

         Враховуючи вищевикладене пропонуємо вирішити питання на законодавчому рівні:

 врегулювання механізму одноосібного видобутку бурштину на родовищах, розробка яких у виробничих масштабах є не рентабельною, проводиться на невеличких площах;

 вдосконалення та спрощення порядку отримання документів дозвільного характеру для здійснення діяльності з видобутку бурштину із залученням до цього органів місцевого самоврядування, забезпеченням надходження у місцеві бюджети та контролю за цією діяльністю місцевими органами влади;

визначити механізм реалізації, зберігання та перевезення бурштину;

 посилити відповідальність за незаконний видобуток бурштину.

 

Голова Дубровицької районної ради                                            С.Киркевич

 

Прийнято на сесії районної ради 26 лютого 2015 року

 

 

 

 

 

Дубровицька районна рада Рівненської області

У Комітеті з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за дорученням Голови Верховної Ради України на розгляді знаходиться ваш лист від 12.03.15 № 2-18/45р та відповідне звернення депутатів Дубровицької районної ради щодо врегулювання питання незаконного видобутку бурштину.

Питанню несанкціонованого видобутку бурштину на Рівненщині приділяється постійна увага у Верховній Раді України. На сьогодні на розгляді у Верховній Раді України знаходяться та опрацьовуються в установленому порядку альтернативні законопроекти про особливості видобутку бурштину-сирцю на родовищах і проявах, які не мають промислового значення (реєстр. № 1351), та про видобування і реалізацію бурштину (реєстр. № 1351-1).

Обидва законопроекти спрямовані на удосконалення правового регулювання відносин щодо видобування і реалізації бурштину, в результаті прийняття яких планується спрямування несанкціонованого видобутку бурштину місцевими мешканцями у законне русло, що має призвести до наповнення місцевих бюджетів та зайнятості населення.

За результатами розгляду законопроектів на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект про видобування і реалізацію бурштину (реєстр. № 1351-1), прийняти за основу з наступним урахуванням викладених зауважень, а законопроект про особливості видобутку бурштину-сирцю на родовищах і проявах, які не мають промислового значення (реєстр. № 1351), поданий народним депутатом України Вознюком Ю. В., відхилити.

Стан опрацювання законопроектів оперативно висвітлюється в мережі Інтернет, зокрема на офіційному ве-порталі Верховної Ради України.

Голова Комітету

                                     М.Томенко
 

 


все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору