A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Свято мужніх, відданих своїй справі людей.

     Сьогодні, 4 серпня - День поліції в Україні. Дата вибрана не випадково, оскільки саме в цей день був підписаний Закон України "Про Національну поліцію".

Професія працівника поліції – це професія мужніх, вольових та енергійних людей, які прагнуть справедливості і порядку, керуючись виключно Законом.  Тому, в  цей день грамотами та відзнаками різних рівнів   за віддане служіння Вітчизні та законам України були нагороджені кращі  поліціанти Дубровиці.  Привітання на  адресу представників органів правопорядку міста на урочистому заході з Дня Національної поліції України пролунали і  від голови районної ради Миколи Кухарця.

Микола Миколайович зазначив, що:   Дубровицькі  правоохоронці мужні, віддані своїй справі люди. Переконаний, що ваша відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, уміння долати труднощі і перешкоди й надалі будуть надійними оберегами українського народу.   Щиро зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру та злагоди!”

 

все для dleфильмы и сериалы онлайн hdавтоматический обмен webmoney на приват24android игры, приложения, инструкции, обзоры
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Недавно купил отличные оригинальные наушники Monster Beats Studio на http://best-monsters.ru/. Самые последние новости вы всегда узнаете на сайте newslex.ru

Коментарі:

Залишити коментар
Используется технология DLE

Погода


Вгору