A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Общие правила на сайте

Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того , що на сайті спілкуються сотні людей , різних релігій і поглядів , і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту , тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила . Ми настійно рекомендуємо прочитати правила , це займе у вас всього хвилин п'ять , але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

Почнемо з того , що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників , це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів ( скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм , релігійні і політичні вислови . Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті суворо заборонено :

- Повідомлення , не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- Образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
- В коментарях забороняються вирази , що містять ненормативну лексику , принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- Спам , а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів , ЗМІ або подій , що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт , на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів , якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору .

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.
Общие правила поведения на сайте:

Начнем с того, что на сайте общаются сотни людей, разных религий и взглядов, и все они являются полноправными посетителями нашего сайта, поэтому если мы хотим чтобы это сообщество людей функционировало нам и необходимы правила. Мы настоятельно рекомендуем прочитать настоящие правила, это займет у вас всего минут пять, но сбережет нам и вам время и поможет сделать сайт более интересным и организованным.

Начнем с того, что на нашем сайте нужно вести себя уважительно ко всем посетителям сайта. Не надо оскорблений по отношению к участникам, это всегда лишнее. Если есть претензии - обращайтесь к Админам или Модераторам (воспользуйтесь личными сообщениями). Оскорбление других посетителей считается у нас одним из самых тяжких нарушений и строго наказывается администрацией. У нас строго запрещен расизм, религиозные и политические высказывания. Заранее благодарим вас за понимание и за желание сделать наш сайт более вежливым и дружелюбным.

На сайте строго запрещено:

- сообщения, не относящиеся к содержанию статьи или к контексту обсуждения
- оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта
- в комментариях запрещаются выражения, содержащие ненормативную лексику, унижающие человеческое достоинство, разжигающие межнациональную рознь
- спам, а также реклама любых товаров и услуг, иных ресурсов, СМИ или событий, не относящихся к контексту обсуждения статьи

Давайте будем уважать друг друга и сайт, на который Вы и другие читатели приходят пообщаться и высказать свои мысли. Администрация сайта оставляет за собой право удалять комментарии или часть комментариев, если они не соответствуют данным требованиям.

При нарушении правил вам может быть дано предупреждение. В некоторых случаях может быть дан бан без предупреждений. По вопросам снятия бана писать администратору.

Оскорбление администраторов или модераторов также караются баном - уважайте чужой труд.


Используется технология DLE

Погода


 

Опитування

Відбір представників громадскості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у члени спостережної ради при КНП "Дубровицька центральна районна лікарня"


 
 
Вгору