A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Общие правила на сайте

Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того , що на сайті спілкуються сотні людей , різних релігій і поглядів , і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту , тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила . Ми настійно рекомендуємо прочитати правила , це займе у вас всього хвилин п'ять , але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

Почнемо з того , що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників , це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів ( скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм , релігійні і політичні вислови . Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті суворо заборонено :

- Повідомлення , не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- Образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
- В коментарях забороняються вирази , що містять ненормативну лексику , принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- Спам , а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів , ЗМІ або подій , що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт , на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів , якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору .

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.Используется технология DLE

Погода


Вгору