A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


17.12.2019 відбулося засідання 36 позачергової сесії районної ради

   17 грудня 2019 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 36-ої позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь в.о. голови райдержадміністрації М. Кохно, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району,   сільські  голови,  представники засобів масової інформації.   На сесію прибуло 24 депутати  ради з 34 обраних.  До порядку денного сесії  було включено 3 питання.

   Пленарному засіданню передували засідання профільних постійних комісій районної ради та спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків і голів інших профільних постійних комісій, де було попередньо опрацьовано всі питання проекту порядку денного. З огляду на це, сесія пройшла без значних дискусій і конструктивно.

     Начальник фінансового управління райдержадміністрації Секо Г.Г., запропонувала внести зміни до районного бюджету Дубровицького району на 2019 рік та ознайомила усіх присутніх із основними аспектами районного бюджету на 2020 рік.  Питання щодо районного бюджету на 2020 рік вирішувалося дискусійно. Та завдяки колективному обговоренню,зіставленню різних поглядів, правильному роз’ясненню проблем вдавалося дійти  спільної істини.

05.12.2019 відбулося засідання 35 сесії районної ради

   05 грудня 2019 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 35-ої сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району,   сільські  голови,  представники засобів масової інформації.   На сесію прибуло 24 депутатів  ради з 34 обраних.  До порядку денного сесії  було включено 23 питання.

Пленарному засіданню передували засідання профільних постійних комісій районної ради, де було попередньо опрацьовано всі питання проекту порядку денного. В основному, всі питання, підняті радою, вирішувалися злагоджено, але  питання щодо  затвердження положення про  конкурс на посаду керівника КЗ   загальної середньої освіти  вирішувалися дискусійно. Та завдяки колективному обговоренню,зіставленню різних поглядів, правильному роз’ясненню проблем вдавалося дійти  спільної істини.З огляду на це, сесія пройшла без значних дискусій і конструктивно.

Упродовж засідання депутати обговорили ряд важливих  питань   і прийняли відповідні  рішення, що спрямовані  на розв'язання проблем району, а саме:про внесення змін до програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Дубровицького району,  про встановлення тарифів на теплову енергію,її виробництво, транспортування та постачання , послуги з постачання  теплової енергії та тарифу на підігрів води, про затвердження розподільчих балансів закладів освіти та делегування повноважень та ін.

  Начальника фінансового управління райдержадміністрації Секо Г.Г., за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, запропонувала внести зміни до районного бюджету Дубровицького району на 2019 рік, депутати, що були присутні на сесії, проголосували за  збільшення доходу та видатків районного бюджету за рахунок інших субвенцій з місцевих бюджетів та власних доходів за підсумками виконання 2019 року.

    У переддень свята, Дня працівників місцевого самоврядування голова ради Микола Кухарець  відзначив кращих представників місцевого самоврядування : депутатів , голів, секретарів та нагородив спільною грамотою районної ради і районної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток народовладдя, багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, професіоналізм, ініціативність, активну депутатську діяльність : Вороб’я Василя Сидоровича- депутата районної ради, Голяку Павла Васильовича - Селецького сільського голову, Краглевич Оксану Вікторівну- депутата районної ради, секретаря, виконкому Дубровицької міської ради, Парчук Катерину Петрівну- секретаря Сварицевицької сільської ради, Рябого Михайла Миколайовича - Великоозерянського сільського голову, Шевела Юрія Васильовича- депутата районної ради.

 Привітав усіх працівників  міської, сільських рад, депутатів  усіх рівнів, ветеранів місцевого самоврядування. Побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Щоб ніколи їх не покидала віра, надія, любов. Щоб професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків і надалі  сприяли  розбудові та розвитку нашої держави!

Розпочато процедуру реорганізації Рівненської митниці ДФС

     Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року №1074 (зі змінами), а також доручень,визначених розпорядчими документами ДФС, з 29 листопада 2019 року розпочато процедуру припинення Рівненської митниці ДФС шляхом реорганізації, правонаступником прав та обов'язків якої є новостворена Поліська митниця Держмитслужби.

   Додатково інформуємо,що прийняття претензій, проведення розрахунків з кредиторами та задоволення їх вимог відповідно до законодавства, приймаються Рівненською митницею ДФС протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення, а саме з 29.11.2019.

Україна- країна нескорених!

    21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. З цієї нагоди у районному будинку культури м. Дубровиця відбулися урочистості метою котрих  було донести до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

   " Саме єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших батьків!

Україна, нарешті, вийшла  із зони впливу Росії в економічній та політичній сферах, та відносно зменшила свою залежність від Росії в культурній сфері. Ми будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!”- зазначив заступник голови ради Олександр  Задорожний .

Приклад для молодого покоління!

 

Сьогодні,20 листопада,  голова районної ради Микола Кухарець та в.о. голови райдержадміністрації Микола Кохно  виконали приємну місію, вручили заслужені нагороди та квіти матерям-героїням.  За  материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку державні нагороди отримали Наталія Тверда з села Селець та Світлана Єфимова із села Вербівка .

Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України "Мати-героїня” очільники району  побажали жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків. 

 Саме, ці жінки, є  живим прикладом для молодого покоління  і їх імена викарбовано в новітній історії України.


     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про День української писемності та мови

   Понад 4 століття в українців  відбирали мову: законами, анафемами, указами, державними актами.  Намагалися вбити аж 134 рази!  За свою історію Вона пережила ряд актів лінгвоциду від : церковних душителів мови, царів ,цариць, Емського указу, генеральних секретарів,котрі завжди були на "стражі” мови.  Та, якщо є народ – мусить бути і мова.  Переживши безліч придушень неможливо  стати загальновживаною і загальнонародною.

     Питання становлення, розвитку української мови та писемності обговорили і на засіданні круглого столу, що відбулося 07.11.2019 при Дубровицькій райдержадміністрації за ініціативи громадської ради. Представники громадських організацій району, виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадські активісти обговорили ряд заходів, що за традицією, проводяться у День української писемності та мови: відзначають найкращих популяризаторів українського слова; стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика— конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України та Ліги українських меценатів. Цього ж дня, 9 листопада, на Українському радіо традиційно проходить радіодиктант національної єдності.

    Заступник голови ради Олександр Задорожний запропонував усім присутнім взяти участь у написанні радіодиктанту  не для того, щоб з'ясувати, чи добре вони знають українську мову, а щоб  продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.


Используется технология DLE

Погода


 

Опитування

Відбір представників громадскості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у члени спостережної ради при КНП "Дубровицька центральна районна лікарня"


 
 
Вгору