A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Нарада з міськими та сільськими головами.

23 вересня 2020 року о 11.00 год. в залі засідання Дубровицької районної ради відбулася нарада з міським та сільскими головами. Розглянуті питання:
1. Про функціонування КНП "Дубровицька ЦРЛ".
2. Про заготівлю картоплі дя харчування хворих. 
Вирішили: рекомендувати міському, сільським головам переглянути місцеві бюджети  рад з метою виділення додаткових коштів для КНП "Дубровицька ЦРЛ".
            

26.08.2020 відбулося засідання 45 позачергової сесії районної ради.

   28 серпня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 45-ої  позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. На сесію прибуло 20 депутатів ради з 34 обраних. До порядку денного сесії  було включено  7 питань.

   Начальник фінансового управління райдержадміністрації Секо Г.Г., за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, запропонувала внести зміни до районного бюджету Дубровицького району на 2020 рік, депутати, що були присутні на сесії, проголосували за збільшення доходів загального фонду районного бюджету на суму 49 200 гривень, за рахунок надходження іншої субвенції з сільських бюджетів,  та за збільшення видатків загального фонду районного бюджету на суму 49 200 гривень, за рахунок надходження іншої субвенції з сільських бюджетів,  на утримання закладів освіти, що знаходяться на їх територіях в сумі 32 200 гривень та на фінансування програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я  Дубровицького району на 2019-2020 роки 17 000 гривень.

   Також депутати прийняли рішення визначити замовником будівництва спортивно-оздоровчого комплексу, по вул. Червоного  Хреста, 25 у місті Дубровиця,  відділ культури, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації;  прийняли  до спільної власності громад району Дубровицьку дитячо-юнацьку спортивну школу;  делегували права та обов’язки орендодавця майна, що належить до спільної власності  територіальних громад району відділу освіти, як балансоутримувачу такого майна.

Новий очільник КНП "Дубровицька ЦРЛ"


14 липня 2020 року голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець представив переможця конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна лікарня» Бовгирю Руслана та уклав із ним контракт терміном на 5 років згідно чинного законодавства України та побажав Руслану Володимировичу високих професійних звершень на ниві забезпечення дубровиччан якісними медичними послугами. Також голова ради висловив надію наплідну співпрацю колективу Дубровицької центральної районної лікарні з новим керівником та подякував попередньому очільнику лікарні Наталії Мединській за всю роботу, яку вона проводила для жителів району та для пацієнтів.

10.07.2020 відбулося засідання 44 сесії районної ради.

    10 липня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 44-ої  позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. На сесію прибуло 27 депутатів ради з 34 обраних. До порядку денного сесії  було включено  9 питань.

Як зазвичай, сесії районної ради передувало засідання профільних постійних  комісій, де попередньо були опрацьовані всі питання проекту порядку денного.  І завдяки обговоренню,зіставленню різних поглядів, правильному роз’ясненню проблем сесія пройшла без значних дискусій та конструктивно.

    Депутати прийняли рішення щодо внесення змін  до районного бюджету Дубровицького району на 2020, призначили директором  КНП "Дубровицька центральна районна лікарня” переможця конкурсу Бовгирю  Руслана, заслухали звіт про ефективність розподілу та  використання коштів спрямованих на фінансування освітянської галузі  у 2019 році, звільнили від орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад району орендарів, які не здійснювали господарську діяльність на орендованих площах.

 

Здоров'я лікарям і нам — їхнім пацієнтам

 

   Важко уявити наше життя без медицини. Будь яка людина , не залежно від статі та віку, прагне бути здоровою, прожити активне життя.

І як зазвичай ,у переддень медичного працівника, голова районної ради Микола Кухарець  привітав із професійним святом людей, котрі присвятили себе благородній справі - збереженню життя та здоров’я людини , вручивши Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради  працівникам КНП ”Дубровицький районний центр ПМСД”та"Дубровицька ЦРЛ” за самовіддану і невтомну працю, високу професійну майстерність, ініціативність, за врятованні життя , повернуте здоров’я і радість: Охтень Тетяні Іванівні та Гнедько Катерині Василівні.

   Дуже часто самі медики  відзначають своє професійне свято якраз на своєму робочому місці, адже вихідні дні в медицині далеко не завжди збігаються  з вихідними за календарем.

 Що ж побажав лікарям на їхнє професійне свято очільник району? Звичайно, здоров'я! Здоров'я їм і нам — їхнім пацієнтам. І нехай хоча б цей день пройде для вас спокійно.

10.06.2020 відбулося засідання 43 позачергової сесії районної ради

     10 червня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 43-ої  позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. На сесію прибуло 18 депутатів ради з 34 обраних. До порядку денного сесії  було включено  2 питання.

   Позачерговій сесії районної ради передувало засідання профільної постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, де попередньо було опрацьовано питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 №475 ”Про  районний бюджет Дубровицького району   на 2020 рік ”. Завдяки чому сесія пройшла без дискусій і конструктивно. Депутати прийняли рішення визначити головним розпорядником коштів по КНП "Дубровицька центральна районна лікарня” районну раду та затвердити зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2020 році будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету. А депутатський запит Наталії Яцути  щодо виділення коштів з районного бюджету на придбання палива для структурних підрозділів КНП  ”Дубровицький районний центр ПМСД” вирішили направити на розгляд голові Дубровицької райдержадміністрації.

 

Используется технология DLE

Погода


Вгору