A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Новий очільник КНП "Дубровицька ЦРЛ"


14 липня 2020 року голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець представив переможця конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна лікарня» Бовгирю Руслана та уклав із ним контракт терміном на 5 років згідно чинного законодавства України та побажав Руслану Володимировичу високих професійних звершень на ниві забезпечення дубровиччан якісними медичними послугами. Також голова ради висловив надію наплідну співпрацю колективу Дубровицької центральної районної лікарні з новим керівником та подякував попередньому очільнику лікарні Наталії Мединській за всю роботу, яку вона проводила для жителів району та для пацієнтів.

10.07.2020 відбулося засідання 44 сесії районної ради.

    10 липня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 44-ої  позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. На сесію прибуло 27 депутатів ради з 34 обраних. До порядку денного сесії  було включено  9 питань.

Як зазвичай, сесії районної ради передувало засідання профільних постійних  комісій, де попередньо були опрацьовані всі питання проекту порядку денного.  І завдяки обговоренню,зіставленню різних поглядів, правильному роз’ясненню проблем сесія пройшла без значних дискусій та конструктивно.

    Депутати прийняли рішення щодо внесення змін  до районного бюджету Дубровицького району на 2020, призначили директором  КНП "Дубровицька центральна районна лікарня” переможця конкурсу Бовгирю  Руслана, заслухали звіт про ефективність розподілу та  використання коштів спрямованих на фінансування освітянської галузі  у 2019 році, звільнили від орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад району орендарів, які не здійснювали господарську діяльність на орендованих площах.

 

Здоров'я лікарям і нам — їхнім пацієнтам

 

   Важко уявити наше життя без медицини. Будь яка людина , не залежно від статі та віку, прагне бути здоровою, прожити активне життя.

І як зазвичай ,у переддень медичного працівника, голова районної ради Микола Кухарець  привітав із професійним святом людей, котрі присвятили себе благородній справі - збереженню життя та здоров’я людини , вручивши Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради  працівникам КНП ”Дубровицький районний центр ПМСД”та"Дубровицька ЦРЛ” за самовіддану і невтомну працю, високу професійну майстерність, ініціативність, за врятованні життя , повернуте здоров’я і радість: Охтень Тетяні Іванівні та Гнедько Катерині Василівні.

   Дуже часто самі медики  відзначають своє професійне свято якраз на своєму робочому місці, адже вихідні дні в медицині далеко не завжди збігаються  з вихідними за календарем.

 Що ж побажав лікарям на їхнє професійне свято очільник району? Звичайно, здоров'я! Здоров'я їм і нам — їхнім пацієнтам. І нехай хоча б цей день пройде для вас спокійно.

10.06.2020 відбулося засідання 43 позачергової сесії районної ради

     10 червня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 43-ої  позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. На сесію прибуло 18 депутатів ради з 34 обраних. До порядку денного сесії  було включено  2 питання.

   Позачерговій сесії районної ради передувало засідання профільної постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, де попередньо було опрацьовано питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 №475 ”Про  районний бюджет Дубровицького району   на 2020 рік ”. Завдяки чому сесія пройшла без дискусій і конструктивно. Депутати прийняли рішення визначити головним розпорядником коштів по КНП "Дубровицька центральна районна лікарня” районну раду та затвердити зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2020 році будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету. А депутатський запит Наталії Яцути  щодо виділення коштів з районного бюджету на придбання палива для структурних підрозділів КНП  ”Дубровицький районний центр ПМСД” вирішили направити на розгляд голові Дубровицької райдержадміністрації.

 

Людство зобов'язане дати дитині найкраще, що воно може дати!

   41-ий рік підряд , в перший день літа, коли у школярів починаються довгоочікувані літні канікули, відзначається Міжнародний День захисту дітей, щоб нагадати, нам – дорослим,  про те, що кожна дитина  має право на щасливе дитинство. Нагадати, що ми маємо бути для наших дітей супергероями, щоб  здійснювати їхні мрії, і для цього не обов’язково потрібно вміти літати чи проходити крізь стіни. Наша суперсила - це порядність і чесність, толерантність та гарні справи, прості обійми  зі словами: "Я тебе люблю".  

День захисту дітей – це не тільки 1 червня, це має бути кожен день нашого життя. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя і радості. Маленькі краяни – добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

28.05.2020 відзначили успішних учнів Дубровиччини!

 

  Щорічно  навчальний рік  у Дубровиці завершується  святом великої шкільної родини, нагородженням учнів-переможців, призерів інтелектуально-спортивних конкурсів та турнірів - районним фестивалем" Надія Дубровиччини ”.

   Цьогоріч, у зв’язку із карантинними заходами, обдаровану учнівську молодь за результатами 2019-2020 навчальних років привітали у вузькому колі голови районної ради Миколи Кухарця та  голови райдержадміністрації  Олександра Гузича.  Успішних учнів-лідерів: Ольгу Дергільову (ученицю 10-го класу Селецького НВК ім. Олега Ващишина), Вікторію Красько ( ученицю 9-го класу Орв’яницької школи ), Поліну Мельник ( ученицю 3-го класу Велюнського НВК ім. Олександра Ярмоліча) нагородили Почесними грамотами та грошовими преміями.

Микола Миколайович порадив  учням надихатися освітою, а не заповнювати нею голови і побажав  бути найкращими, набувати багатства та залишатися скромними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


“Вишиванка — це генетичний код нації”

   Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня. У цей день одягають  вишиванки не лише в Україні, а й ті, хто знаходиться далеко  за її межами.  Вишиті сорочки, у третій четвер травня, можна побачити в Нью-Йорку, Торонто, Ванкувері, Мілані .

 Цьогоріч свято припало  на 21 травня.   День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. 

    Ще в 19-му столітті Іван Франко почав поєднувати вишиванку з європейським костюмом і започаткував своєрідну моду.  Де б він не з’являвся, неодмінно привертав увагу своїм піджаком та вишиваною сорочкою поміж пишних комірців та краваток. Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях визнані у світі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce & Gabbana.  А  американський  Vogue опублікував статтю, в якій назвав українську вишиванку одним з головних трендів сезону. Втішає й те, що окрім Дня вишиванки, українці  все частіше одягають національний одяг на інші великі свята, державні, релігійні – День Незалежності, День Конституції , День прапора, Великдень, Різдво. Так як український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Тож бажаємо усім, щоб вона стала  оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті.


 

19 травня 2020 відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна района лікарня»

   19 травня 2020 відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного

підприємства «Дубровицька центральна района лікарня» Дубровицької районної ради в ході котрої  вирішили:

- оголосити конкурс на зайняття посади директора комунальногонекомерційногопідприємства «Дубровицька центральна районналікарня»Дубровицькоїрайонної ради;

- затвердити зміст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна   лікарня» Дубровицької районної ради ;

- оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна лікарня» Дубровицької районної радив мережі Інтернет на офіційному сайті Дубровицької районної ради: www. dubrrada.gov.ua.

Используется технология DLE

Погода


Вгору