A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Пенсійний фонд інформує

onlayn-servsi-pfu.doc [16.5 Kb] (cкачувань: 0)
pro-pererahunok-pensy.doc [22 Kb] (cкачувань: 0)

17.03.2020 відбулося засідання 40 позачергової сесії районної ради.

 

   17 березня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 40-ої позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь  голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району. На сесію прибуло 22 депутати  ради з 34 обраних.  До порядку денного сесії  було включено 2 питання.

   Позачерговій сесії районної ради передувало засідання профільної постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, де попередньо було опрацьовано питання щодо внесення змін до програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я  Дубровицького району на 2019-2020 роки та внесення змін до районного бюджету Дубровицького району на 2020 рік. Завдяки чому сесія пройшла без дискусій і конструктивно. Депутати прийняли рішення спрямувати кошти в розмірі 639 тис. грн. від надходжень із місцевих бюджетів на фінансування закладів охорони здоров’я Дубровицького району та 4 830,9 тис. грн. за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету на розвиток загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами).

 

Шевченко понад часом!

   09 березня вся Україна відзначала 206-ту річницю з Дня народження класика української поезії, поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

   Традиційно святкові заходи  розпочалися вранці з покладання  квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку представниками місцевої влади. У 206-у річницю з дня народження Кобзаря, патріоти національної культури  взяли в руки його твори й неквапом, вдумливо декламували. Передусім, поезію "І мертвим, і живим, і ненарожденим землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє”. Адже вона писалася саме для нас. Попри те, що митець жив сторіччя тому, його творчість та образ шанує і молодь — щоправда, часом намагається осучаснити його.

         Незважаючи на те, що в  Україні Т.Г. Шевченко прожив усього 14,5 років, а більшу частину свого життя провів за її межами, він понад усе  любив свою батьківщину.

  Пишаймося славним сином українського народу, частиною світової культури!

Используется технология DLE

Погода


Вгору