A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Голодомор-наша печаль і скорбота

Не забувай!  Не пробачай! Не відступай!

         Щорічно, 17 травня, в Україні хвилиною мовчання вшановують  пам'ять жертв Голодоморів та політичних репресій . У  Дубровиці згадали жертв страшного навмисного злочину мітингом та покладанням квітів

до пам’ятного знаку  жертвам Голодоморів та політичних репресій в Україні.

   Заступник голови ради Олександр Задорожний  у своїй промові наголосив: " Поки ми не визнаємо і не усунемо причини Голодомору-Геноциду 1932-1933 років, нам не зупинити війни на Сході України. То був страшний навмисний злочин, такого ще земля не знала. Закрили Україні очі і душу міцно зав’язали. Та взаємодопомога перемогла терор. Коли вбивали голодом ділилися хлібом-подвиг!”

  Голодомор-наша печаль і скорбота.

16.05.2019 відбулася 31 сесія районної ради

  16 травня 2019 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 31-ої сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району,   сільські  голови,  представники засобів масової інформації.   На сесію прибуло 27 депутатів  ради з 34 обраних.  До порядку денного сесії  було включено 32 питання.

    Пленарному засіданню передували засідання профільних постійних комісій районної ради, де було попередньо опрацьовано всі питання проекту порядку денного. З огляду на це, сесія пройшла без значних дискусій і конструктивно.

Упродовж засідання депутати обговорили ряд важливих  питань   і прийняли відповідні  рішення, що спрямовані  на розв'язання проблем району, а саме: про програму зайнятості населення у Дубровицькому районі, про програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік, про програму розвитку дорожнього господарства Дубровицького району на 2019-2022 роки, про програму фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Дубровицького району на 2019-2020 роки  та інші нагальні питання.

      Начальник фінансового управління райдержадміністрації Секо Галина   Григорівна, за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, запропонувала внести зміни до районного бюджету Дубровицького району на 2019 рік, депутати, що були присутні на сесії, проголосували за  збільшення доходу загального фонду районного бюджету на суму 6 889 297 грн. за рахунок власних доходів та субвенцій з місцевого бюджету.

     Також депутати районної ради  висловили свою активну позицію в підтримці затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Дубровицького району.

Мама- це любов!

   Уже завтра ,12 травня, українці відзначатимуть день найдорожчої  у житті людини – мами. Це найважливіші жінки для кожного з нас. І травень обрали для цього свята не випадково – це місяць Пречистої Діви Марії, до якої ще українські козаки та князі зверталися за допомогою та заступництвом.

   На державному рівні символізм свята набуває глобальніших обрисів. Держава, чи то народ, вбачає в  матері берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм діткам. В їхніх руках продовження роду та виховання достойних членів суспільства.

    Напередодні свята голова районної ради Микола Кухарець та заступник голови  райдержадміністрації Павло Ващишин виконали приємну місію, вручили Почесні грамоти та відзначили цінними подарунками райдержадміністрації та районної ради  матерів та дружин воїнів, які віддали своє життя захищаючи свободу та незалежність України; ініціативних жінок за особистий внесок у зміцнення соціально-економічного і культурного розвитку району; турботливих мам  за любов до дітей, виховання, захист прав та інтересів дітей-сиріт; майстринь  " із золотими  руками” за оригінальність, креативність та смакові новинки кулінарних шедеврів; багатодітну матір 7-х дітей  Войтович Марію Захарівну жительку села Селець. 

   Вітаючи  усіх жінок зі святом Микола Кухарець побажав їм побільше хороших світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків. 

Дубровиччина вшанувала подвиг Українського народу у Другій світовій війні

    8 і 9  травня дубровиччани, так само як увесь світ, відзначали Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

  У ці дні вшановували тих чиє життя було обірване насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирне населення, малих дітей і стариків, – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни , тих, хто загинув на її фронтах, в окопах і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Про все це  нагадують нам  тисячі обелісків і братських могил. Вони- святиня нашої пам’яті.

    Покласти   квіти  до обеліску загиблим у Другій світовій війні, що на братському кладовищі по вулиці Воробинській міста Дубровиця, та гідно вшанувати подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловити повагу усім борцям проти нацизму,  щоб консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України прийшли: голова районної ради Микола Кухарець, голова районної державної адміністрації  Микола Петрушко, міський голова Богдан Микульський, ветерани війни  та жителі міста.

"За чисте довкілля"

   Прибирати "свою територію” працівникам  Дубровицької районної  ради – не в новинку. Так званий травневий "суботник " (помилково до посткомуністичних "суботників” XXI ст. відносять щорічну екологічну акцію "Зробимо Україну чистою!”.   Ця акція є частиною міжнародного руху Let’s Do It, World!, який об’єднав уже 113 країн та близько 17 мільйонів учасників з метою захисту довкілля і боротьби за чистоту нашої планети) став уже традиційним. Кожної весни держслужбовці виходять із сільськогосподарським інвентарем у руках приводити до ладу найпопулярнішу серед містян зону відпочинку біля стадіону "Горинь”.

   Участь у "суботнику” була за бажанням.  Та вдало обраний день , тепла сонячна погода посприяли тому,  що до прибирання території міста долучилися  всі працівники ради.

   Працювали на совість.  Бо до будь-якої роботи ми ставимося з відповідальністю.  А роботи вистачило всім. Кожен зробив свій внесок у спільну справу. Прибирання пройшло у веселому настрої.

   Тепер дубровиччани із задоволенням будуть проводити вихідні дні  на  спортивному стадіоні "Горинь”, а нам приємно було попрацювати разом усім колективом та допомогти міській владі зробити наше місто ще чистішим та привабливішим.

   Райрадівці кажуть: "Зраджувати традиції не будуть  і в наступному році знову долучаться до облагородження  території міста”.

У с. Людинь відкрили нову сучасну амбулаторію

  На території Висоцької ОТГ у с. Людинь , сьогодні, 18 квітня,  урочисто перерізали червону стрічку  на відкритті нової сучасної амбулаторії.

    Селяни радіють , адже для них  це важлива медична артерія, оснащена сучасною лабораторією, кабінетом для щеплень, маніпуляційною, кімнатою для дітей тощо. Передбачене і перебування хворих на денному стаціонарі.

  Ця приємна  подія зібрала   разом   істеблішмент Поліського регіону  : перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір, народний депутат України Василь Яніцький, депутат обласної ради Віталій Сухович, голова районної ради Микола Кухарець, голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко та жителів  чотирьох сіл ( Золоте, Партизанське, Людинь, Рудня) котрі будуть обслуговуватися в даному медичному закладі.

Децентралізація - нові можливості

     16 квітня  лідер об’єднаної  територіальної громади, Миляцький сільський голова Федір Хлебович, продемонстрував очільникам  району  досягнення ОТГ  за перші роки її  становлення .

     За незначний період часу у тамтешніх віддалених поліських селах, а їх аж дев’ять, вдалося таки чимало зробити і в соціальній сфері, і загалом для поліпшення життя громади. Хоча приймалося це важливе для місцевих людей рішення непросто, були і вагання, і сумніви, а потім труднощі, зокрема й через законодавче неврегулювання багатьох питань. Втім,  це стало правильним кроком бо відкрило реальні перспективи для розвитку сіл, а самоврядування у форматі ОТГ дійсно відповідає своїй суті.

     Голова ради  Микола Кухарець,по закінченні робочої поїздки, поділився своїми враженнями:” Зроблені за два роки справи для добробуту громади тут складають таки чималенький список це : розбудова інфраструктури і побудова об’єктів соціальної сфери, і  найголовніше, що в цій громаді живуть справжні патріоти своєї землі. А держава і надалі надає величезну підтримку ОТГ, яку вміло використовують її жителі на чолі з керівником Федором Хлебовичем.”
Используется технология DLE

Погода


Вгору