A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" в Бережківській сільській раді

pro-provedennya-perevrki-vdom.rar [382.81 Kb] (cкачувань: 5) 1. Заява Попка В.В.
2. Розпорядження Бережківської сільської ради.
3. Повідомлення про початок проходження перевірки.

Про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади” (Радник голови районної ради)

Радник голови районної ради
Рабешко Олена Леонідівна
Про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”  (Радник голови районної ради)
Заява та декларація zayavadeklaracya.rar [858.6 Kb] (cкачувань: 11)
 

Інформація про результати проведення перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"

щодо

 Рабешко Олени Леонідівни

26.04.2017 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Рабешко Олени Леонідівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Рабешко О.Л. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 

Проведення перевірки відповідно до ЗУ "Про очищення влади" від 28.11.2016 р.

Проведення перевірки відповідно до ЗУ "Про очищення влади" від 28.11.2016 р.
 
 
 
Начальник організаційного відділу Дубровицької районної ради
Берестень Оксана Анатоліївна
 
beresten-o.a._zayava_ta_deklaracya.rar [951.46 Kb] (cкачувань: 7)
 

 Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

Берестень Оксани Анатоліївни

09.02.2017

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Берестень Оксани Анатоліївни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Берестень О.А. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 
 
 
Начальник загального відділу Дубровицької районної ради
Колода Ірина Іванівна
 
koloda-._zayava_ta_deklaracya.rar [864.32 Kb] (cкачувань: 8)
 

 Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

 

Колоди Ірини Іванівни

09.02.2017

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Колоди Ірини Іванівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Колоди І.І. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 
 
 
Спеціаліст І категорії, юрисконсульт Дубровицької районної ради
Лось Ольга Михайлівна
 
los-o.m._zayava_ta_deklaracya.rar [982.92 Kb] (cкачувань: 7)
 

Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

 

Лось Ольги Михайлівни

09.02.2017 р.


Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Лось Ольги Михайлівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лось О.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


 
 
 
 
Головний спеціаліст Дубровицької районної ради
Тенюка Тетяна Володимирівна
 
tenyuka-t.v._zayava_ta_deklaracya.rar [803.57 Kb] (cкачувань: 10)
 

Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо

Тенюки Тетяни Володимирівни

09.02.2017 р.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дубровицькою районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Тенюки Тетяни Володимирівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тенюки Т.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади”.


Используется технология DLE

Погода


Вгору